Salg
Olav Austlid

daglig leder/selger, CF Maskin Stange as

+47 6257 4642

+47 9957 4782

olav@cf.no
Knut Ivar Bergersen

selger, CF Maskin Melhus as

+47 7287 0555

+47 9284 3401

knut.ivar.b@cf.no
Øivind Bratlie

selger, CF Maskin as, Skiptvet og Skjeberg

+47 9089 8926

oyvind@cf.no
Jan-Lewi Brusevolddalen

selger, CF Maskin Follo as

+47 6486 3399

+47 9700 0267

jan.lewi@cf.no
Stig Fossum

selger, CF Maskin Melhus as

+47 4681 0397

stig@cf.no
Frank Karling

selger, CF Maskin as Skiptvet

+47 6980 7030

+47 9018 7933

frank@cf.no
Anders Nystuen

selger, CF Maskin Melhus as

+47 7287 0555

+47 9137 2274

anders@cf.no
Deler/butikk
Dag Blystad

delelager, CF Maskin Stange as

+47 6257 4646

+47 9184 8734

dag@cf.no
Sverre Håkon Dahler

delelager, CF Maskin as Skiptvet

+47 69 80 70 30

+47 418 60 312

sverre.hakon@cf.no
Anette Christine Holtet

delelager, CF Maskin Skjeberg as

+47 6916 8080

+47 468 55 248

anette@cf.no
Gard Holtet

delelager, CF Maskin as Skiptvet

+47 6980 7030

+47 416 80 317

gard@cf.no
Vemund Høj Garmo

delelager, CF Maskin Follo as

+47 6486 3399

Eldar Husby

delelager, CF Maskin Melhus as

+47 7287 0555

+47 9528 5452

eldar@cf.no
Uno Ilebakke

delelager, CF Maskin as

+47 6980 7030

uno@cf.no
Håvard Nilsen

delelager, CF Maskin as Skiptvet

+47 6980 7030

+47 418 60 311

havard.n@cf.no
Arve Olsson

delelager, CF Maskin as Skiptvet

+47 6980 7030

+47 418 60 310

arve@cf.no
Marit Syrstad

delelager, CF Maskin Melhus as

+47 7287 0555

+47 9386 7783

marit@cf.no
Torkild Tronstad

delelager, CF Maskin Follo as

+47 6486 3399

+47 9094 9591

torkild@cf.no
Service
Knut Harald Heieren

landbruksmekaniker/daglig leder, CF Maskin Skjeberg as

+47 6916 8080

+47 468 65 977

knut@cf.no
Lars Larsen

verkstedleder, CF Maskin as Skiptvet

+47 6980 7030

+47 9079 8016

lars.l@cf.no
Morten Juel Tangen

Verkstedleder, CF Maskin Follo as

+47 6486 3399

+47 9087 8170

morten@cf.no
Marcus Smith

verkstedleder, CF Maskin Melhus as

+47 7287 0555

marcus@cf.no
Lars Erik Bjøntegård

landbruksmekaniker, tilknyttet CF Maskin Stange as

+47 9701 7300

lars-eb@online.no
Oliver Dahl

lærling, landbruksmekaniker, CF Maskin as, Skiptvet

+47 6980 7030

oliver@cf.no
Ingebrigt Eid

landbruksmekaniker, CF Maskin Melhus as

+47 9001 9161

ingebrigt@cf.no
Sivert Eng

lærling, landbruksmekaniker, CF Maskin as, Skiptvet

+47 6980 7030

+47 416 80 313

sivert@cf.no
Mikal Hvaale Eide

mekaniker, CF Maskin Follo as

+47 6486 3399

mikal@cf.no
Lars Grimstad

landbruksmekaniker, CF Maskin Skjeberg as

+47 6916 8080

+47 9579 5187

lars.g@cf.no
Henrik Hoel Hervig

lærling, landbruksmekaniker, CF Maskin as, Skiptvet

+47 6980 7030

henrik@cf.no
Hans-Edvard Humlekjær

lærling landbruksmekaniker, CF Maskin Skjeberg as

+47 6916 8080

hans.edvard@cf.no
David Andrè Larsen

servicetekniker, CF Maskin as, Skiptvet

+47 9176 2745

david@cf.no
Erling Julius Lintho

mekaniker, Østfold Traktor as

+47 6922 6070

Audun Martinsen

servicetekniker, CF Maskin Follo as

+47 6486 3399

audun@cf.no
Anders Myhre

Landbruksmekaniker, CF Maskin Follo as

+47 6486 3399

anders.m@cf.no
Asbjørn Myrvold Nyskog

lærling, landbruksmekaniker, CF Maskin Skjeberg as

+47 6916 8080

asbjorn@cf.no
Per Arne Nyskog

servicetekniker, CF Maskin as Skiptvet

+47 9154 0550

per.arne@cf.no
Knut Rian

lærling, landbruksmekaniker, CF Maskin Melhus as

+47 7287 0555

knut.rian@cf.no
Markus Runde

landbruksmekaniker, CF Maskin Follo as

+47 6486 3399

markus@cf.no
Martin Erøy Sandberg

lærling, landbruksmekaniker, CF Maskin Follo as

+47 6486 3399

martin@cf.no
Håkon Johansen Skorstad

Landbruksmekaniker, CF Maskin Melhus as

+47 7287 0555

hakon@cf.no
Tor Sletner

landbruksmekaniker, Østfold Traktor as

+47 6922 6070

+47 4807 9898

Eirik Strøm

lærling, landbruksmekaniker, CF Maskin Follo as

+47 6486 3399

eirik@cf.no
Edin Mujnovic

vedlikeholdsarbeider, Østfold Traktor as

+47 6922 6070

Administrasjon
Olav Austlid

daglig leder, CF Maskin Stange as

+47 6257 46442

+47 9957 4782

olav@cf.no
Knut Harald Heieren

daglig leder, CF Maskin Skjeberg as

+47 6916 8080

+47 468 65 977

knut@cf.no
Frank Karling

daglig leder/selger, CF Maskin as

+47 6980 7030

+47 9018 7933

frank@cf.no
Anders Nystuen

daglig leder/selger, CF Maskin Melhus as

+47 7287 0555

+47 9137 2274

anders@cf.no
Anita Sollie

daglig leder, CF Maskin Follo as og Østfold Traktor as

+47 4142 9323

anita@cf.no
Hege Skarhaug

regnskap, CF Maskin Melhus as

+47 7287 0555

+47 9923 8950

hege@cf.no
Tove Elin Myrvold Nyskog

regnskap/markedsføring, CF Maskin as, Skiptvet

+47 6980 7030

+47 9766 2302

tove.elin@cf.no