Den nye LEXION 8000-5000.

Virkelige revolusjoner begynner i hjertet.

150.000 jubileum.

Traktorer for de viderekommende.

En ny generasjon CLAAS TUCANO

To nye modeller, ny CEBIS terminal og MONTANA avvatring.

AgroNytt.no

Les nyheter, reportasjer og produkt- presentasjoner.

DISCO MOVE

Ny frontmontert slåmaskin med optimal marktilpasning

Ny CEBIS-generasjon

Logisk betjening og optimal komfort.

 

Den nye LEXION 8000-5000.

Virkelige revolusjoner begynner i hjertet.

150.000 jubileum.

Traktorer for de viderekommende.

En ny generasjon CLAAS TUCANO

To nye modeller, ny CEBIS terminal og MONTANA avvatring.

AgroNytt.no

Les nyheter, reportasjer og produkt- presentasjoner.

DISCO MOVE

Ny frontmontert slåmaskin med optimal marktilpasning

Ny CEBIS-generasjon

Logisk betjening og optimal komfort.

Frank Karling

selger, CF Maskin as Skiptvet

+47 6980 7031

+47 9018 7933

frank@cf.no
 

CF Maskin as

Marmorveien 2
1816 Skiptvet

+47 69 80 70 30 +47 92 13 33 33

skiptvet@cf.no

 
 
 
 
 
 
 
 

Østfold Traktor as

Mysenveien 23
1890 Rakkestad

+47 69 22 60 70

salg@rakkestad.as

 
 
 
 
 
 
 
 

CF Maskin Skjeberg as

Løkkevikveien 3
1747 Skjeberg

+47 69 16 80 80

skjeberg@cf.no

 
 
 
 
 
 
 
 

CF Maskin Follo as

Mølleveien 12
1540 Vestby

+47 64 86 33 99

vestby@cf.no

 
 
 
 
 
 
 
 

CF Maskin Melhus as

Storsandvegen 30
7224 Melhus

+47 72 87 05 55 +47 91 14 09 54

melhus@cf.no

 
 
 
 
 
 
 
 

CF Maskin Stange as (Ikke CLAAS-forhandler)

Kolomoen 15
2330 Vallset

+47 62 57 46 40

stange@cf.no