Salg
Olav Austlid
daglig leder/selger, CF Maskin Stange as
+47 6257 4642
+47 9957 4782
olav@cf.no
Knut Ivar Bergersen
selger, CF Maskin Melhus as
+47 7287 0555
+47 9284 3401
knut.ivar.b@cf.no
Øivind Bratlie
selger, CF Maskin as, Skiptvet og Skjeberg
+47 9089 8926
oyvind@cf.no
Jan-Lewi Brusevolddalen
selger, CF Maskin Follo as
+47 6486 3399
+47 9700 0267
jan.lewi@cf.no
Stig Fossum
selger, CF Maskin Melhus as
+47 4681 0397
stig@cf.no
Terje Hedum
selger park/hage/kommunal, CF Maskin Follo as
+47 6486 3399
+47 9577 7705
terje@cf.no
Frank Karling
selger, CF Maskin as Skiptvet
+47 6980 7031
+47 9018 7933
frank@cf.no
Anders Nystuen
selger, CF Maskin Melhus as
+47 7287 0555
+47 9137 2274
anders@cf.no
Deler/butikk
Dag Blystad
delelager, CF Maskin Stange as
+47 6257 4646
+47 9184 8734
dag@cf.no
Sverre Håkon Dahler
delelager, CF Maskin as Skiptvet
+47 6980 7035
+47 9114 1062
sverre.hakon@cf.no
Kirsti Godager
delelager, CF Maskin Stange as
+47 6257 4644
kirsti@cf.no
Gard Holtet
delelager, CF Maskin as Skiptvet
+47 6980 7032
gard@cf.no
Vemund Høj Garmo
delelager, CF Maskin Follo as
+47 6486 3399

Eldar Husby
delelager, CF Maskin Melhus as
+47 7287 0555
+47 9528 5452
eldar@cf.no
Uno Ilebakke
delelager, CF Maskin Skjeberg as
+47 6916 8080
uno@cf.no
Håvard Nilsen
delelager, CF Maskin as Skiptvet
+47 6980 7037
+47 9763 6631
havard.n@cf.no
Arve Olsson
delelager, CF Maskin as Skiptvet
+47 6980 7036
+47 4143 1658
arve@cf.no
Marit Syrstad
delelager, CF Maskin Melhus as
+47 7287 0555
+47 9386 7783
marit@cf.no
Torkild Tronstad
delelager, CF Maskin Follo as
+47 6486 3399
+47 9094 9591
torkild@cf.no
Service
Lars Larsen
verkstedleder, CF Maskin as Skiptvet
+47 6980 7033
+47 9079 8016
lars.l@cf.no
Ingebrigt Eid
verkstedleder/landbruksmekaniker, CF Maskin Melhus as
+47 9001 9161
ingebrigt@cf.no
Lars Erik Bjøntegård
landbruksmekaniker, tilknyttet CF Maskin Stange as
+47 9701 7300
lars-eb@online.no
Lars Grimstad
landbruksmekaniker, CF Maskin Skjeberg as
+47 6916 8080
+47 9579 5187
lars.g@cf.no
Thor Harlem
landbruksmekaniker, Østfold Traktor as
+47 6922 6070

Tor Håkon Haug
landbruksmekaniker, CF Maskin Melhus as
+47 4663 7141
tor.haakon@cf.no
Knut Harald Heieren
landbruksmekaniker/daglig leder, CF Maskin Skjeberg as
+47 6916 8080
+47 9075 4302
knut@cf.no
Odd Henning Hultgren Klynderud
lærling landbruksmekaniker, CF Maskin Follo as
+47 6486 3399
odd.henning@cf.no
Hans-Edvard Humlekjær
lærling landbruksmekaniker, CF Maskin Skjeberg as
+47 6916 8080
hans.edvard@cf.no
David Andrè Larsen
landbruksmekaniker, CF Maskin as, Skiptvet
+47 9176 2745
david@cf.no
Erling Julius Lintho
landbruksmekaniker, Østfold Traktor as
+47 6922 6070

Ole Magnus Lystvet
landbruksmekaniker, CF Maskin as Skiptvet
+47 9955 2449
ole.magnus@cf.no
Andreas Molvær
landbruksmekaniker, Østfold Traktor as
+47 6922 6070
+47 9796 3812

Anders Myhre
lærling landbruksmekaniker, CF Maskin as Skiptvet
+47 6980 7033
anders.m@cf.no
Per Arne Nyskog
servicetekniker, CF Maskin as Skiptvet
+47 9154 0550
per.arne@cf.no
Markus Runde
lærling landbruksmekaniker, CF Maskin Follo as
+47 6486 3399
markus@cf.no
Håkon Johansen Skorstad
lærling landbruksmekaniker, CF Maskin Melhus as
+47 7287 0555
hakon@cf.no
Knut Ivar Talberg
landbruksmekaniker, CF Maskin Skjeberg as
+47 6916 8080
+47 9505 5649
knut.ivar@cf.no
Tor Sletner
landbruksmekaniker, Østfold Traktor as
+47 6922 6070
+47 4807 9898

Administrasjon
Olav Austlid
daglig leder, CF Maskin Stange as
+47 6257 46442
+47 9957 4782
olav@cf.no
Knut Harald Heieren
daglig leder, CF Maskin Skjeberg as
+47 6916 8080
+47 9075 4302
knut@cf.no
Frank Karling
daglig leder/selger, CF Maskin as
+47 6980 7031
+47 9018 7933
frank@cf.no
Anders Nystuen
daglig leder/selger, CF Maskin Melhus as
+47 7287 0555
+47 9137 2274
anders@cf.no
Anita Sollie
daglig leder, CF Maskin Follo as og Østfold Traktor as
+47 4142 9323
anita@cf.no
Hege Skarhaug
regnskap, CF Maskin Melhus as
+47 7287 0555
+47 9923 8950
hege@cf.no
Tove Elin Myrvold Nyskog
regnskap/økonomi/markedsføring, CF Maskin as, Skiptvet og Stange
+47 6980 7030
+47 9766 2302
tove.elin@cf.no